Chci začít podnikat nebo založit s.r.o.

...i my jsem začínali a teď víme jak na to

Chci začít podnikat

...i my jsem začínali a teď víme jak na to

Rozhodli jste se, že je na čase uchopit své pracovní štěstí do svých rukou, dokonce víte, v čem chcete podnikat, ale všichni kolem vás, vás  odrazují, že to budete mít složité, protože dneska se vyznat v účetnictví a daních není možné? Nebojte, vše se dá zvládnout a provedeme vás procesem přihlášek, nastavení podkladů pro správné vedení daňové evidence, vysvětlíme co je datová a co daňová schránka, pomůžeme s nastavením plateb na sociální a zdravotní pojištění, pomůžeme s evidencí auta v podnikání a zodpovíme desítky dotazů, které trápí každého živnostníka na začátku podnikání a možná se za pár měsíců přesuneme i do oblasti mezd, to až přijmete svého prvního zaměstnance.

Většina našich klientů začala od nuly a dnes by už neměnili.

Ale jestli si přece jen chcete ještě nechat svoje zaměstnání a u toho si něco přivydělat na živnost, tak tady vám také poradíme jak na to.

Obavu o to zda zvládnete účetnictví a daně hoďte za hlavu, začínajících podnikatelů jsme už zaškolili desítky.

Chci si založit s.r.o.

Začínáte podnikat a chcete rovnou založit s.r.o., nebo jste živnostník jehož podnikání se už posunulo dál a láká vás mít vlastní s.r.o.? Poradíme vám jak na to, pomůžeme vám s.r.o. založit a předem vám řekneme jaké výhody a jaké nevýhody s sebou takové s.r.o. přináší. Přes naší partnerskou společnost jsme schopní založit s.r.o.za pár dní.